O nás

Ako už vyplýva zo sloganu – kúsok Perzie priamo k vám domov, značka Ajori prináša do slovenských domácností zmes orientálnych vôní a chutí, ktorým vládne najdrahšie korenie na svete – šafran. Spolupracujeme s Medzinárodnou šafranovou organizáciou vo Viedni, ktorá zabezpečuje vzdelávacie aktivity v oblasti pestovania, spracovania a využitia šafranu.

Vďaka získanému kontaktu na spoľahlivého obchodného partnera sme spoznali čaro šafranu. To bolo jedným z dôvodov, prečo sme sa pustili do práce – umožniť aj slovenským spotrebiteľom nakúpiť si kvalitné perzské produkty za prijateľnú cenu. Niektoré produkty mnoho z vás už pozná ale stále sú tu niektoré, s ktorými sa ešte musíte zoznámiť. Rýchlo ste si obľúbili zelený, alebo čierny čaj so šafranom, voňavú ryžu  alebo med so šafranom no a v neposlednom rade naše eso - šafran. 

Vďaka priamemu kontaktu na dodávateľa šafranu sme schopní ponúknuť nielen prvotriednu kvalitu, ale aj priaznivú cenu. Šafran, ktorý ponúkame, pochádza z rodinnej farmy v Iráne, na ktorú máme osobný kontakt a patrí medzi prvé organické šafranové farmy v krajine. 

Okrem šafranu máme pre vás pripravené množstvo ďalších jedinečných produktov z Perzie, ktorými môžete ozvláštniť vašu kuchyňu. Snažíme sa objavovať stále nové recepty, v ktorých môžete vyskúšať naše produkty. Ingrediencie v receptoch sú bežne dostupné v obchode, resp. je možné si ich zakúpiť v našom e-shope. Každý recept je odskúšaný najskôr v našej domácej kuchyni a až potom ho publikujeme na našej stránke. Cieľom je, aby sme najskôr sami vedeli, ako jedlo chutí, resp. ak mu niečo chýba, vylepšili ho a až následne odporúčali. Nakoľko máme v tíme profesionálneho kuchára, ktorý je kreatívny a má vášeň pre kombináciu rôznych surovín a chutí, môžete sa tešiť aj na originálne a netradičné recepty.

V prípade, že ste ešte nezistili dôvod, prečo siahnuť po tomto červenom zlate, naše ďalšie články vám ho ponúknu. Keď sme pri tom červenom zlate, slovo ajori v perzštine znamená “tehlová červená”, čo celkom vystihuje farbu šafranu.

Ak prevádzkujete gastronomické služby alebo predajňu a máte záujem s nami spolupracovať, neváhajte nás kontaktovať, máme pre vás pripravený špeciálny cenník. Našim cieľom je obojstranná spokojnosť a dobrý pocit zo vzájomnej spolupráce, pretože obchod je úspešný vtedy, keď sú víťazmi obidve strany.

 

ajori - kúsok perzie

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie