Sirup z granátového jablka 650g

Vytvorte si zážitok plný luxusu a prírodného osvieženia s naším sirupom z granátového jablka - skvostným elixírom vyrobeným z najkvalitnejšieho koncentrátu granátového jablka, kyseliny citrónovej a cukru. Naša zmes je starostlivo vytvorená s cieľom priniesť vám autentickú chuť granátového jablka bez akýchkoľvek umelých prísad.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom
Značka: Sahar Khiz
9,50 € / ks
Kategória: Sirup a limonáda

Obrázky sú ilustračné a balenie skutočného produktu sa môže mierne líšiť.

 

Našu lahodnú zmes sme zabalili do luxusného obalu, ktorý nie je len vizuálnym potešením, ale aj vhodným darčekom pre milovníkov kvalitných prírodných produktov. Elegantný dizajn nášho balenia zdôrazňuje kvalitu sirupu a robí z neho dokonalý darček pre každú príležitosť.

Nezáleží, či ho pridávate do svojich obľúbených nápojov, smoothie alebo kokteilov, náš sirup z granátového jablka vám prináša jedinečný zážitok s každým použitím. Choďte na cestu prírodnej chuti a doprajte si okamih luxusu s naším sirupom z granátového jablka.

 

Pre dokonalé podávanie odporúčame riediť sirup z granátového jablka v pomere 6:1. Týmto spôsobom si môžete prispôsobiť intenzitu chuťového zážitku podľa svojich preferencií. Experimentujte s riedením a objavte svoj vlastný ideálny pomer pre dokonalý sirupový nápoj.

 

Zloženie: koncentrát z granátového jablka, voda, cukor, kyselina citrónová

Skladovanie: uchovávajte na suchom a tmavom mieste

Krajina pôvodu: Irán

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: