Oslavujeme prvé narodeniny

Čas tak rýchlo letí. Veta, ktorú počujeme, či sami hovoríme veľmi často. V prípade nášho obchodu je to skutočne pravda, pretože ani sme sa nenazdali a už naše dieťa AJORI oslavuje prvý rok.

Zdá sa nám, akoby to bolo včera, keď sme sedeli v rodinnom kruhu a premýšľali nad konceptom, nad menom nášho obchodíku, nad tým, aké štandardy si nastavíme a premýšľali sme aj nad tým, či na malom Slovensku môže vôbec uspieť obchod s týmto typom produktov. Zásady podnikania sme mali jasné od začiatku: na prvom mieste kvalita produktov, primeraná cena a korektný prístup k zákazníkovi. 

Dnes vieme, že sa nám tieto zásady osvedčili, pretože ľudia hľadajú kvalitné produkty, sú ochotní za ne zaplatiť primeranú cenu a slušnú komunikáciu so zákazníkom považujeme za samozrejmosť. 

Eshop uzrel svetlo sveta v auguste minulého roka a prvú objednávku sme prijali 12.8.2019 z Bratislavy. Postupne si naše produkty našli svoje miesto v kuchyniach po celom Slovensku, od západu, cez stred, až na východné Slovensko. Najviac ste si obľúbili našu kazetku šafranu s mažiarikom, ktorá tvorí 19% všetkých predaných produktov. No populárny je aj zelený čaj so šafranom (13,5%), sušené ružové kvety (9,7%) či iránska ryža (9,7%). Chvíľku sme čakali, či sa objaví aj tá čarovná chvíľa, na ktorú každý obchodník čaká – že zákazník opäť nájde cestu a vráti sa k nám. Pretože ako sa vraví, vrátiť sa má zákazník, nie tovar. A tá chvíľa prišla a bolo ich postupne viac a viac. To nás veľmi teší a zároveň zaväzuje poskytovať naďalej naše služby v rovnakej, resp. vyššej kvalite. Celkovo náš eshop navštevujú častejšie ženy ako muži, avšak sú to práve muži, ktorí na konci dňa odchádzajú od nás s nákupom.

 ajori.sk - trhy

 

 

Hoci našim hlavným produktom je šafran, prichádzali sme postupne s novými produktami, ako sú čaje, múky, sušené bylinky, neskôr sme pripojili datle či rôzne vody.

A čo sme za ten rok dokázali? Ako už bolo spomenuté, rozširovali sme produktové portfólio, vymýšľali zľavy, darčeky pre našich zákazníkov a takisto sme sa zúčastnili niekoľkých akcií, aby sme sa aj fyzicky priblížili ku zákazníkom. Privítali sme našich zákazníkov na vianočných trhoch, Dúbravských hodoch a takisto sme pripravili prezentačnú akciu aj pre mamičky ku Dňu matiek. Sami sme si zorganizovali prvý workshop a našou víziou do budúcna je ďalej organizovať vzdelávacie podujatia spojené s ochutnávkou našich produktov a prípadnými ukážkami prípravy pokrmov. Taktiež chceme rozširovať aj naďalej náš sortiment chutnými ale hlavne kvalitnými výrobkami. Okrem toho priebežne publikujeme na našom blogu zaujímavé články v kombinácii s receptami, ktoré najskôr sami v kuchyni odskúšame. Pretože máme v tíme šikovného kuchára, ktorý má záľubu v kombinácii rôznych chutí a korenín, môžete u nás nájsť aj niektoré orientálne recepty.   

Všetkým vám, ktorí ste nám po celý rok zachovali priazeň veľmi pekne ďakujeme, veľmi si vážime to, že ste boli pri nás aj počas koronakrízy a tešíme sa na vás aj do budúcna.

A nezabudnite, že počas Augusta máte od nás dopravu zadarmo!